ESKİŞEHİR OTELLERİ

Sör Eskişehir Otel mükemmel konumu ve harika menüsü ile sizi Eskişehir'e davet ediyor

Eskişehir Otelleri

İç anadolu bölgesinin en önemli noktalarından birisi Eskişehir'dir. Eskişehir Otelleri her bütçeye uygun konaklama imkanı sunacak biçimde şekillenmiştir. Bunların içinde en öne çıkan otel gerek merkez konumu gerek sunduğu imkanlar ile en öne çıkan Sör Eskişehir Otelleridir. 
Eskişehir'de oteller her türlü konaklama için uygundur. Toplantı, tatil veya gezi için her türlü imkanı sunan Sör Eskişehir Otelleri sizlere konaklama konusunda istediğinizden fazlasını sunmak için her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Odalarımızda minibar, yüksek hızlı internet bağlantısı, uydu televizyon, fön makinesi, şifreli kasa gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü malzeme bulunmaktadır. Ayrıca siz değerli misafirlerimizi daha iyi ağırlamak için her çalışan ekibimiz sizlere daha üstün hizmet sunabilmek adına otelimizi her geçen gün yüksek standartlara taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir. Eskişehir gezilerinizde rahat ve konforlu bir konaklama için sizde Sör Otel imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Eskişehir Hakkında;

Türkiye’nin en kalabalık yirmi beşinci şehri olan Eskişehir’in nesi meşhur diye soracak olursanız; tadına doyulmaz lezzetleri olan Met helvası, Nuga helvası, Haşhaşlı çörek, çibörek, kenti ziyaret eden herkesin mutlaka içmesi gereken Kalabak suyu ve ünü sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmayıp, tüm dünyaya ulaşan lületaşı bu konuda ilk akla gelenler olacaktır.. Ayrıca Balaban kebabı da Eskişehir mutfağında önemli bir yer almaktadır. İşlenebilir lületaşı, Türkiye'de yalnız Eskişehir'de çıkarıldığı için Eskişehir taşı olarak bilinir. Türkiye'de Eskişehir ve Sivrihisar dolaylarında yetişen bir çoban köpeği olan akbaş da şehre ait önemli değerlerdendir.
Aynı zamanda, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi de, kenti komşularından ve çevre illerden ayıran, eğitim ve kültür sanat alanlarında ileriye taşıyan önemli yapılardır. Üniversite ve öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir, her sene yıl boyunca birbirinden farklı, çeşitli festival ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.
Eskişehir’de gezilecek yerler de misafirlerimizin sıkça sorduğu, yanıtını aradığı sorulardan biri.
Son dönemlerde Eskişehir denilince ilk akla gelenlerden biri olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi de yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykelini sergilemektedir.
Eskişehir Sazova Parkı Masal Şatosu da özellikle çocuklar için apayrı bir dünya olsa da, yetişkinler için de oldukça ilgi çekici bir mekandır.
Eskişehir’e gelip de, görülmeden dönülmemesi gereken yerlerden biri de kesinlikle Eskişehir Kent Park yani yapay plajdır. Anadolu’nun kalbinde yer alan bu ilginç plajda güneşlenip, serin sularda yüzerek bulunduğunuz coğrafi bölgeyi bile unutabilirsiniz.
Eskişehir hayvanat bahçesi toplamda 85 bin metrekareye ulaşan yüzölçümü ile, tüm gününüzü ayırarak ancak gezebileceğiniz bir yerdir. İçerisinde bulunan 27 bin metrekarelik Japon Bahçesi ile sizi başka bir dünyaya götürebilir. Hayvan yaşam alanı olan 58 bin metrekarelik bölgede 120 tür hayvan bulunmakta. Sualtı dünyasında yer alan 123 tür sualtı canlısını da ekleyecek olursak, toplamda 243 farklı türden hayvana ev sahipliği yapmaktadır Eskişehir Hayvanat Bahçesi.
Eskişehir Bilim Sanat ve Kültür parkı, kentin en büyük parkıdır ve 400 bin metrekareye varan bir yüzölçümüne sahiptir.
Türkiye’de tasarlanan ve yine ülkemizde üretilen ilk otomobil olan Devrim Arabası da Eskişehir’de sergilenmekte.
Özellikle bu yıl en çok konuşulanlar arasına giren “çekirdek çitleyen eşek” heykelini de görmeden Eskişehir’dne gitmek olmaz. Porsuk Çayı kıyısında yer alan “çekirdek çitleyen eşek” heykeli, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kabuklu yemiş yiyerek Porsuk çayı ve çevresini kirletenlere hem sitemi, hem de hediyesi olarak addediliyor.
Her geçen yıl daha da fazla ziyaretçi çeken, kısa sürede Türkiye’nin sayılı müzik festivalleri arasına giren MilyonFest Eskişehir de, kente gelince, tarihleri de uyuyorsa katılmak gereken aktivitelerden. Geçtiğimiz yıllarda yoğun yağış ve ardından çamurdan korunmak için kendilerini poşetlere sararak doyasıya eğlenen katılımcıların ortaya serdiği renkli görüntüler tüm Türkiye’de yer etmişti.
Tüm bu mekanlar, aktiviteler ve müzeler, Eskişehir ziyaretinizde, planınızı yaparken not etmeniz gereken yerler.

Oda Özellikleri : 

Kapasite : 48 Oda
Oda büyüklüğü (Metrekare) : 30 m²
Uydu yayını
30' LCD TV
Mini Bar
Telefon
Yüksek Hızlı Wifi (Kablosuz internet Bağlantısı)
Kattle
Çay ve Kahve ikramları (Ücretsiz)
Elektronik emanet kasası

Sör Eskişehir Otelleri Konumu

Otelimiz Üniversite Caddesi üzerindedir. Eskişehir'in en işlek bölgelerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.
Yakın çevresinde :

Anadolu Üniversitesi
Espark Avm.
Tren istasyonu
Bulunmaktadır.